INDELIT Sp. z o.o. ul. Strzelecka 5/3 42-600 Tarnowskie Góry biuro@indelit.pl +48 692 492 166

Osiedle Dominikańskie

Osiedle Dominikańskie to zespół 10 nowych, komfortowych mieszkań z dostępem do ogrodu i niezależnymi wejściami. Kompleks składa się z 10 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 54m² do 92 m²

Budynek usytuowany jest na przestronnej działce, która stanowi doskonałą przestrzeń na zaaranżowanie ogrodu i miejsca do wypoczynku, a dla prawdziwych koneserów panoramy gór znajdą się apartamenty z przestronnymi balkonami. Każdy więc może tutaj znaleźć lokum zupełnie „pod siebie”.
I tym razem postaraliśmy się aby nasze apartamenty nawiązywały do nowoczesnych trendów, łączyły funkcjonalność i prostotę, jednocześnie zachowując elegancję oraz szerokie możliwości aranżacji.

Apartamenty usytuowane są przy skrzyżowaniu ulic Dominikańskiej i Długiej, W ustronnej i zielonej północnej części Ustronia wśród domów jednorodzinnych.
Położenie apartamentów stwarza świetną bazę wypadową – atrakcje znajdą tu zarówno młodsi i starsi, latem oraz zimą. Popularne lodziarnie, piekarnie, restauracje, a także tereny zielone (m. in. Leśny Park Niespodzianek, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym i wiele innych) oraz liczne wyciągi narciarskie zima znajdują się w najbliższym otoczeniu.
Do ścisłego centrum i malowniczego rynku mamy stąd zaledwie 2,5 km, a dodatkowym atutem jest bliskość drogi 941 (tzw. Wiślanki) i zjazd w jej najmniej obciążonym miejscu zapewniającej błyskawiczne wyjazd i dojazd nawet w okresach natężonego ruchu drogowego.

 

Comments are closed.